رییس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛ 1400-03-10

تسهیل برقراری عدالت در شهر با همراهی خیرین

رییس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در سطح شهر مشهد عده زیادی جزو آسیب دیدگان و پایین تر از سطح متوسط جامعه هستند یا به امکانات اولیه دسترسی مناسب ندارند و شهرداری تلاش می کند دسترسی ها را متعادل و عدالت لازم را در شهر برقرار کند اما باتوجه به نیاز فروان نیازمند سرعت بیشتر هستیم و باید از خیرین کمک گرفته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محسن حسینی پویا در رویداد منتورینگ و ایده پردازی تامین مالی خیرخواهانه در مدیریت شهری اظهار کرد: امروز اولین رویداد تامین مالی خیرخواهانه برگزار شد البته این رویداد در دو مرحله اجرا شده و امروز نتایج آن بررسی می شود که امیدواریم ماحصل آن برای شهر مشهد مفید فایده باشد و مشکلات شهری را تا جایی که به موضوعات خیرخواهانه مرتبط است، مرتفع کند.

 وی افزود: شهرداری و شورای شهر مشهد کار نوآورانه را انجام داده اند تا پتانسیل خیرین شهریار که مسائل عمومی شهر و امور خیرخواهانه و عام المنفعه را پیگیری می کنند سروسامان دهند و برای بهره وری بیشتر در خدمت شهر و مردم مشهد قرار دهند.

 رییس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: در سطح شهر مشهد عده زیادی جزو آسیب دیدگان و پایین تر از سطح متوسط جامعه هستند یا به امکانات اولیه دسترسی مناسب ندارند و شهرداری تلاش می کند دسترسی ها را متعادل و عدالت لازم را در شهر برقرار کند اما باتوجه به نیاز فراوان نیازمند سرعت بیشتر هستیم و باید از خیرین کمک گرفته شود.

 حسینی پویا خاطرنشان کرد: نیازمند این هستیم که از ایده های نو کمک بگیریم که مراسم امروز در همین راستا برگزار شده است تا بهتر و شفاف تر در خدمت خیرین و مردم شهر مشهد باشیم.

 حوریه جمالی پور

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *