سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد؛ 1400-03-09

تمرکز ستاد خیرین شهریار، تامین مالی از طریق کمک های خیرخواهانه و روش های جدید جذب است

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: در بسیاری موارد شهرداری به تنهایی تامین مالی را برعهده گرفته و پروژه ها را به پیش می برد اما در ستاد خیرین شهریار تمام تمرکز براین است که تامین مالی از طریق کمک های خیرخواهانه و روش های جدید جذب کمک ها انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی در رویداد منتورینگ و ایده پردازی تامین مالی خیرخواهانه در مدیریت شهری اظهار کرد: از تلاش های همه همکاران در سیستم ستاد خیرین شهریار و دبیرخانه جهت برگزاری این رویداد تشکر می کنم. تامین مالی در ساختار مدیریت شهری دارای قدمتی طولانی است و ما برای کارهای مختلف نیازمند تامین مالی هستیم تا برنامه ها در عرصه مدیریت شهری مشهد اجرا شود.

وی افزود: در بسیاری موارد شهرداری به تنهایی تامین مالی را برعهده گرفته و پروژه ها را به پیش می برد اما در ستاد خیرین شهریار تمام تمرکز براین است که تامین مالی از طریق کمک های خیرخواهانه و روش های جدید جذب کمک ها انجام شود.

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد بیان کرد: عمده پروژه هایی که در این ستاد تعریف می شود، مورد تقاضای خود مردم و شرکای ما در این تامین مالی است و طبیعتا مشارکت آنان در تامین مالی قوام بیشتری به پروژه می دهد و انتظارات را افزایش و نتیجه نهایی مطلوب تری را به ما ارائه می دهد.

حاتمی خاطرنشان کرد: این رویداد و رویدادهای قبلی و همایشی که برگزار شد و مجموعه تلاش هایی که طی دو سال گذشته به همت پرتلاش آقای حسینی پویا در تشکیل ستاد و دبیرخانه خیرین شهریار و خانم نوروزی انجام شد، جریان خوبی را در تامین مالی خیرخواهانه در شهر مشهد راه انداخته است. 

وی اضافه کرد: بنده این نوید را می دهم که در سالیان آینده از ستاد خیرین شهریار زیاد خواهید شنید و از پروژه هایی که لوگوی این ستاد بر سر درب آن نصب خواهد شد، زیاد خواهید دید.

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: طی چند ماهی که دبیرخانه ایجاد و به نتایجی دست یافته است، از کلان شهرهای دیگر همکاران در سازمان های اقتصادی و مشارکت های مردمی تماس می گیرند و درخواست پیاده سازی طرح در شهر خود دارند که نشاندهنده نیاز به چنین ساختاری است.

حوریه جمالی پور

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *