دبیر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران و عضو شورای عالی بورس تاکید کرد؛

ظرفیت بالای مشهد برای سرمایه گذاری در پروژه های شهری

مشهد از جمله شهرهای با پتانسیل و ظرفیت بالا برای سرمایه گذاری به خصوص در حوزه شهری می باشد که علاوه بر صنعت، جای کار بسیاری در حوزه پروژه های گردشگری، تفریحی و زیرساختی دارد.

دبیر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران و عضو شورای عالی بورس بر ظرفیت بالای شهر مشهد جهت سرمایه گذاری در پروژه های شهری، گردشگری و زیرساختی تاکید کرد.

به گزارش معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، سعید اسلامی بیدگلی در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری اظهار داشت: خوشبختانه شرکت ها و سرمایه گذاران معتبری از بازار سرمایه کشور در این نمایشگاه حضور دارند که باعث بالا رفتن سطح برگزاری نمایشگاه شده است.

وی افزود: مشهد از جمله شهرهای با پتانسیل و ظرفیت بالا برای سرمایه گذاری به خصوص در حوزه شهری می باشد که علاوه بر صنعت، جای کار بسیاری در حوزه پروژه های گردشگری، تفریحی و زیرساختی دارد.

این فعال بازار سرمایه خاطرنشان ساخت: علاوه بر شهر مشهد که به واسطه وجود بارگاه منور رضوی و حضور میلیون ها زائر در این شهر، امکان سرمایه گذاری و توسعه فراوانی دارد، نقاطی مانند توس به عنوان نقاط هدف گردشگری نیز ظرفیت های مغفول مانده برای تعریف بسته های جدید سرمایه گذاری محسوب می شود.

وی گفت: می توان از فرصت برگزاری این نمایشگاه برای بررسی راه کار های تامین مالی پروژه های شهری و جذب منابع مالی مورد نیاز جهت اجرای این پروژه ها، بهره برد.

شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری از۱۲تا۱۶آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهدبرگزارمی شود. 

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *