در بازدید ۲۸ سفیر ایران در کشورهای مختلف از نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مطرح شد؛

مشهد، کانون دیپلماسی اقتصادی

فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر مشهد در عرصه بین المللی، رسالت خویش را در زمینه دیپلماسی اقتصادی و رایزنی با مقامات کشورهای مقیم در خصوص ارتقاء مراودات و مبالادت اقتصادی به نحو احسن انجام دهند.

مشهد؛ کانون دیپلماسی اقتصادی و با هدف آشنایی جهانیان با پتاسیل ها و ظرفیت های مختلف شهری مشهد در مباحث شهری و اقتصادی میزبان ۲۸ نماینده ایران در کشورهای مختلف جهان بود.

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، این بازدید برای نخستین بار با هدف‌ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در مشهد صورت پذیرفت تا در آینده نه چندان دور شاهد آن باشیم که مشهد به عنوان یکی از متمایزترین شهرها در حوزه اقتصاد شهری در عرصه بین المللی شناخته شود.
نکته قابل تامل آن است که این افراد در ماه آتی به عنوان سفیر و سرکنسول به کشورهای مختلف دنیا اعزام خواهند شد تا ضمن معرفی و شناسایی فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر مشهد در عرصه بین المللی، رسالت خویش را در زمینه دیپلماسی اقتصادی و رایزنی با مقامات کشورهای مقیم در خصوص ارتقاء مراودات و مبالادت اقتصادی به نحو احسن انجام دهند. لازم به ذکر است؛ نخستین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری و اقتصاد شهری ۱۲ الی۱۶ آذرماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای بازدید عموم آزاد است. 

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *