1398/06/11

دعوت شهرداری مشهد از بهره برداران متخصص در صنعت هتل داری

رئیس اداره بهره برداری معاونت اقتصادی شهرداری مشهد: شهرداری مشهد به دنبال ارتقاء مدل های بهره برداری از پروژه های شاخص شهری نسبت به انتشار فراخوان شناسایی بهره بردار هتل آرمان اقدام نموده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، میثم امانی در این خصوص عنوان کرد: به منظور حفظ و ارزش آفرینی به دارایی های شهرداری مشهد، بهینه سازی خدمات، افزایش رضایت زائرین و مجاورین و بهره گیری از ظرفیت های متخصصین بخش خصوصی در صنعت هتل داری فراخوان شناسایی بهره بردار هتل آرمان منتشر گردید.

وی افزود: این هتل در ١٣ طبقه و با بیش از ٢٨٠ اتاق و مساحت ٣٩هزار متر مربع، در فاصله ۵٠٠متری بارگاه منور ثامن الحجج (ع) واقع شده است که سالانه میزبان حجم بالایی از زائران این بارگاه می باشد.

امانی بیان کرد: هتل آرمان بخشی از مجموعه مرکز تجاری و اقامتی آرمان است، این هتل دارای گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت انرژی(ISO۵٠٠١)، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای(OHSAS١٨٠٠١)، ارزش گذاری برند(ISO١٠۶۶٨)، سنجش رضایت مندی مشتریان(ISO١٠٠٠۴) و صنعت توریسم و خدمات گردشگری(ISO١٨۵١٣) است و از امکانات رفاهی و گردشگری مناسب و مطلوبی برخوردار می باشد.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد ما ارتقاء کیفیت در امر بهره برداری، حفظ ارزش مجموعه ی هتل آرمان و شناسایی و انتخاب بهره برداران حائز شرایط بهره برداری از هتل های ۵ ستاره است، تصریح کرد: استفاده از توانایی بخش خصوصی و حضور متخصصان صاحب صلاحیت می تواند گام موثری در حوزه صنعت هتل داری و بهبود کیفیت میزبانی از زائران شهر مشهد باشد.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *