عضوهیئت رییسه شورای اسلامی شهرستان مشهد؛

سرمایه گذاری در مناطق کم برخوردار اولویت مدیریت شهری مشهد است

شورای اسلامی مشهد نگاه تسهیل گری برای جذب سرمایه گذار است و به دنبال مصوباتی است تا سرمایه گذار تشویق به سرمایه گذاری شود.

عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اولویت شهرداری و شورای اسلامی مشهد تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در مناطق کم برخوردار است.

به گزارش معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، شهناز رمارم خاطرنشان کرد:تفاوت برگزاری این نمایشگاه با دیگر نمایشگاه ها، نیاز سنجی و مخاطب شناسی صحیح در سرمایه گذاری شهری است.

رییس شورای اسلامی شهرستان مشهد افزود:دعوت از۲۸سفیر و صاحبان سرمایه در این نمایشگاه نشانگر موفقیت سرمایه گذاران است و شهرداری مشهد به عنوان یک تسهیل گر برای جذب سرمایه گذار عمل میکند و قطعا با هدف گذاری برگزاری نمایشگاه، قرارداد و تفاهم نامه های شاخصی منعقد میشود.

رمارم با اشاره به اینکه یک سوم جمعیت مشهد در حاشیه شهر زندگی میکنند، گفت: چنین جمعیتی خودش یکی از مولفه های سرمایه گذاری است و مدیریت شهری با تببین و توجیه بازدهی اقتصادی میتواند اطمینان سرمایه گذاران را جلب نماید.

عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد: شورای اسلامی مشهد نگاه تسهیل گری برای جذب سرمایه گذار است و به دنبال مصوباتی است تا سرمایه گذار تشویق به سرمایه گذاری شود.

شایان ذکر است نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری و اقتصاد شهری از ۱۲ الی ۱۶ آذرماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای بازدید عموم آزاد میباشد. 

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *