معاون بازار تامین سرمایه امین

مشهد پتانسیل زیادی برای سرمایه گذاری و جذب سرمایه دارد

نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری نشان از پتانسیل بالای مشهد برای سرمایه گذاری در این شهر است.

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، دکتر اسماعیل بینایی، معاون بازار تامین سرمایه امین در حاشیه اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری مشهد عنوان کرد: زمانی که برای اولین بار در بخش تامین منابع مالی با قطار شهری تهران وارد همکاری شدیم، برایمان بسیار جذاب بود که با دیگر شهرها نیز کار کنیم. 

وی اضافه کرد: در همین راستا اقدام به انتشار حدود سه هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت شهری در کشور کردیم که از این میزان دو هزار میلیارد تومان به شهرداری مشهد اختصاص یافت. 

دکتر بینایی با بیان اینکه حدود ۵ سال با شهرداری مشهد در حال همکاری هستیم گفت:مدیریت شهری مشهد بهترین و با سابقه ترین شریک تجاری ما محسوب می شود که در طول مدت همکاری کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است. 

وی تاکید کرد:ما همواره تلاش داریم با شرکای تجاری که پتانسیل سرمایه گذاری خوبی دارند وارد همکاری شویم که شهرداری مشهد از این پتاسیل عظیم برخوردار است. 

معاون بازار تامین سرمایه امین در خصوص برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری نیز گفت:قطعا اجرای این چنین نمایشگاه هایی تاثیر خوبی در بحث اقتصاد دارد و برگزاری این نمایشگاه در مشهد نشان از پتانسیل بالای این شهر برای جذب سرمایه است.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *