خدمات شهری یکی از شاخص ترین ظرفیتهای سرمایه گذاری مشهد است/ بیشترین علاقه سرمایه گذاران در حوزه خدمات شهری است

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت:سرمایه گذاران بیشترین علاقه و اطمینان را برای سرمایه گذاری در حوزه خدمات شهری شهرداری مشهد دارند.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری شهرداری مشهد، عنوان کرد: باتوجه به قابلیتهای بالای کلانشهر مشهد برای سرمایه گذاری، شهرداری مشهد برای نخستین بار در این نمایشگاه حضور پر رنگی داشته است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد مدیریت شهری و شورای پنجم، حذف موانع در مسیر سرمایه گذاری است ، عنوان کرد: حوزه خدمات شهری شهرداری مشهد، خدمات بسیاری به شهرواندان ارائه میکند و با وجود قابلیتهای فراوان شهری، سرمایه گذاران و علاقه مندان برای توسعه شهری میتوانند در این زمینه وارد شوند.

یعقوبی با بیان اینکه تاکنون خدمات شهری یکی از شاخص ترین بخشهای شهری برای سرمایه گذاری است، گفت: باتوجه به حجم بالای فعالیتهای تخصصی خدمات شهری و پشتیبانی بسیار خوب شهرداری مشهد، سرمایه گذاران بیشترین علاقه و اطمینان را برای سرمایه گذاری در این حوزه دارند.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد با اشاره به اینکه بزرگترین سرمایه گذاری در حوزه خدمات شهری احداث زباله سوز در مشهد بوده است، اظهار کرد:در سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد، سرمایه گذاری متنوعی در تولید کمپوست و بیوگاز انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: حتی در سازمان فردوسهای شهرداری مشهد با توجه به عرصه بزرگی که وجود دارد قابلیتهای فراوان سرمایه گذاری در انرژیهای نو، انرژی خورشیدی و بادی و فعالیتهای کشاورزی زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری فراهم است.

یعقوبی همچنین، احداث پارکها و بوستانهای جنگلی، توسعه شهربازی، مکانیزاسیون کردن پل های عابر پیاده و احداث فروشگاه های شهرما را از جذابیتهای سرمایه گذاری در معاونت خدمات شهری شهرداری دانست.

شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری از۱۲تا۱۶آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهدبرگزارمی شود.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *