نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد؛

سرمایه گذاری باید به یک فرهنگ تبدیل شود/ راهی بجز سرمایه گذاری برای ریشه کنی فقر نیست

سرمایه گذاری مانند درخت پر از پرنده ای است که انداختن یک سنگ به سوی آن همه سرمایه گذاران را می پراند، که امیدوارم با کمک همه دستگاه ها در فراهم ساختن شرایط مساعد برای جذب سرمایه گذاری در مشهد موفق باشیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باید سرمایه گذاری به یک فرهنگ تبدیل شود.

به گزارشروابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، حمیدرضا موحدی زاده در حاشیه بازید از نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری عنوان کرد: باور و تلاش ما در شورای پنجم، بستر سازی برای سرمایه گذاری از طریق اصلاح قوانین، وضع قوانین جدید و فرهنگ سازی است. اعتقاد بنده این است بجز سرمایه گذاری، راهی برای ریشه کن نمودن فقر وجود ندارد.

وی افزود: برای جذب سرمایه گذار، باید کارهای مختلفی انجام داد تا در نهایت، سرمایه گذاری به یک فرهنگ تبدیل شده و سرمایه گذار در نگاه مردم و مسیولین، عزت مند شود تا شوق پیدا کرده و سرمایه اش را بیشتر به کار گیرد.

موحدی زاده خاطرنشان ساخت: برگزاری این نمایشگاه فرصتی برای عرضه توانمندی های مدیریت شهری در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری است تا شهروندان و سرمایه گذاران با آنها آشنا شوند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این نمایشگاه، اولین تجربه بوده که نقاط ضعف در قدم های بعدی رفع خواهد شد، ادامه داد: نمایشگاه فضایی برای گفتگو بین سرمایه گذاران و مدیران شهری را فراهم می سازد تا دغدغه هایشان مطرح شده و این موضوعات توسط مدیران شهری پیگیری و موانع موجود بر سر راه سرمایه گذاران برطرف شود.

این عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ما در بخش های مختلف مانند حمل و نقل، مترو، اتوبوسرانی، بازگشایی معابر، بهسازی بافت فرسوده، ساخت سالن های ورزشی وموارددیگر، ظرفیت های زیادی برای بهره برادری داریم لذا لازم است انگیزه بخش خصوصی را با تضمین نمودن سود، برای ورود به این فعالیت ها فراهم سازیم.

موحدی زاده افزود: سرمایه گذاری مانند درخت پر از پرنده ای است که انداختن یک سنگ به سوی آن همه سرمایه گذاران را می پراند، که امیدوارم با کمک همه دستگاه ها در فراهم ساختن شرایط مساعد برای جذب سرمایه گذاری در مشهد موفق باشیم.

شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری از۱۲تا۱۶آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهدبرگزارمی شود.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *