در مراسم بزرگداشت روز روانشناس و مشاور مطرح شد/ معاون مالی شهردار و سرپرست سازمان اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری مشهد:‎ 1398/02/09

نقش روانشناسان و مشاوران در دیپلماسی شهری غیرقابل انکار است

شهرداری آمادگی لازم در راستای همکاری و تعامل با روانشناسان و مشاوران را دارد البته تفاهم‏ نامه‏ هایی هم در این خصوص فی ما بین نوشته شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در مراسم بزرگداشت روز روانشناس و مشاور ‌ضمن تاکید بر این موضوع که نقش روانشناسان و مشاوران در دیپلماسی شهری غیرقابل انکار است، عنوان کرد: حضور مشاوران و روانشناسان در شهرداری برای نخستین بار توسط شهردار محترم شهر و در راستای انجام امور مدیریت شهری در نظر گرفته شده است. می توان گفت تعامل و دوستی ما در شهرداری با روانشناسان و مشاوران ستودنی است زیرا که هدف اصلی ما خدمت رسانی به شهروندان می باشد.

وی در ادامه افزود: ما به عنوان مدیریت شهری چه در ارتباط گیری روزانه با ۲۰ الی ۳۰ هزار نفر و چه در حوزه‏ های مختلف دیگر نیاز به اقدامات موثر در خصوص مسائل روح و روان شهروندان و کارکنان احساس می کنیم. ‎
خواجه نائینی نقش روانشناسان را در ایجاد محیط آرام تر و شادتر در خانواده قابل توجه دانست و تصریح کرد: گاهی در حل مسائل شهری به مشکلاتی برمی خوریم و در حل آنها ناتوانیم که امیدواریم با حضور این متخصصان مسائل مذکور حل شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهرداری آمادگی لازم در راستای همکاری و تعامل با روانشناسان و مشاوران را دارد البته تفاهم‏ نامه‏ هایی هم در این خصوص فی ما بین نوشته شده است که امیدواریم این تعامل مشترک موجب شادمانی و نشاط شهروندان شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *