1399-09-11

هزینه کرد 5 میلیاردی شهرداری برای شهربازی پارک ملت

«شهرداری مشهد به‌منظور ارتقای خدمات‌دهی به شهروندان، تاکنون بیش از ۵میلیارد تومان برای بهسازی و توسعه شهربازی پارک ملت هزینه کرده است و پیش‌بینی می‌شود این رقم تا پایان کار به ۶میلیارد تومان افزایش یابد.»

‌ سرپرست مدیریت توسعه خدمات‌ومدیریت دارایی‌های معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرا، با بیان این مطلب گفت: از اسفند گذشته و بعد از خلع ید بهره‌بردار شهربازی پارک ملت، شهرداری مشهد بهسازی و افزایش استاندارد دستگاه‌های مستقر در شهربازی را در دستورکار قرار داد. به این منظور در یک بازه سه‌ماهه، بخش مهمی از مشکلات شهربازی در حوزه استاندارد و عمرانی برطرف شد.
لیلا نوروزی افزود: بعد از آن در یک بازه سه‌ماهه دیگر، بهبود امکانات زیرساختی، روشنایی، مسیر تردد، نصب وسایل شهربازی، سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه در دستورکار قرار گرفت.
وی ادامه داد: تقریبا ۳۰دستگاه اصلی مستقر در شهربازی پارک ملت، استانداردسازی شده است. هم‌اکنون منتظر هستیم تا شیوع کرونا کاهش بیابد و امکان ادامه فرایند استانداردسازی و فعال‌سازی شهربازی فراهم شود. نوروزی همچنین از تلاش برای افزودن مجموعه مسقف به شهربازی پارک ملت خبر داد و گفت: به‌دلیل اینکه شهربازی پارک ملت روباز است، فقط تا آخر مهر، امکان بهره‌برداری از آن وجود دارد اما درصدد هستیم با رفع موانع پیش‌رو، امکان بهره‌برداری از فضاهای مسقف را نیز در این مجموعه فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه با بهره‌برداری از پارک ملت برای حدود  ۲۵۰نفر اشتغال مستقیم ایجاد می‌شود، گفت: این آمادگی وجود دارد که شهربازی در اسفند، بعد از شناسایی یک بهره‌بردار توانمند و صاحب صلاحیت جدید، به وی واگذار شود. همچنین درصورت کاهش شیوع کرونا و صدور مجوزهای لازم ازسوی نهادهای مسئول، این امکان وجود دارد که شهرداری در پارک ملت با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی از فروردین۱۴۰۰ شروع به کار کند. نوروزی در پایان گفت: درصورت بهره‌برداری از شهربازی پارک ملت، پیش‌بینی می‌شود هرساله یک‌میلیون‌و۵۰۰هزار نفر از این مجموعه استفاده کنند.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *