مدیر توسعه خدمات و مدیریت دارایی های شهرداری مشهد؛ 1400-03-10

وظیفه معاونت اقتصادی شهرداری مشهد پیگیری روش های تامین مالی نوین است

مدیر توسعه خدمات و مدیریت دارایی های شهرداری مشهد گفت: معاونت اقتصادی شهرداری مشهد موظف است روش های تامین مالی نوین را به جد پیگیری کند. این امر در دو حوزه مفهوم ابزارهای نوین تامین مالی و مشارکت جویی در تمام سطوح اعمم از جلب مشارکت ایده پردازان و به منصه ظهور رساندن آن اعتبار پیدا می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، لیلا نوروزی در رویداد منتورینگ و ایده پردازی تامین مالی خیرخواهانه در مدیریت شهری اظهار کرد: معاونت اقتصادی شهرداری مشهد موظف است روش های تامین مالی نوین را به جد پیگیری کند. این امر در دو حوزه مفهوم ابزارهای نوین تامین مالی و مشارکت جویی در تمام سطوح اعمم از جلب مشارکت ایده پردازان و به منصه ظهور رساندن آن اعتبار پیدا می کند.

 وی افزود: معاونت اقتصادی در این مسیر ماموریت هایی را برای خود تعریف کرده است؛ اولین رویداد تامین مالی خیرخواهانه سال گذشته برگزار و امسال در راستای ادامه آن دومین رویداد با فاصله زمانی که صرف پردازش ایده ها شد، در حال برگزاری است.

 مدیر توسعه خدمات و مدیریت دارایی های شهرداری مشهد بیان کرد: امیدواریم ایده های قابل اجرایی که می تواند به مدیریت شهری کمک کند و از روش های تامین مالی جمعی برای حل مسائل شهری استفاده کند.

 نوروزی خاطرنشان کرد: رویداد در مرحله نوبت صبح با منتورینگ ایده ها آغاز و با تحقق پذیر تر کردن آن در نوبت عصر به داوری می رسد. مهمترین نکته ای که پیگیر آن هستیم، ادامه اجرای ایده ها و تحقق آن در نظام مدیریت شهری مشهد است.

 وی اضافه کرد: در این رویداد به دو اعتبار مولدسازی ایده ها و در حوزه خیرین شهریار گام برداشته شده و امیدوارم تجربه موفقی را به ارمغان بیاوریم.

 حوریه جمالی پور

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *