سرپرست معاونت و سازمان اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری مشهد:

اجرای پروژه‌های جدید در شهرک شهید بهشتی و پردیس

بازآفرینی اقدامی از بالا و به‌صورت دستوری نیست، بلکه باید مشارکت مردمی را به صورت کامل در آن دخیل کنیم. ما به عنوان تأمین‌کننده منابع و پشتیبان سازمان بازآفرینی حضور خود را اعلام می‌کنیم.

سرپرست معاونت و سازمان اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری مشهد گفت: محله شهرک شهید بهشتی و پردیس مشکلات ساختاری و مسائل شهرسازی و زیست‌محیطی بسیاری دارد و با هدف افزایش کیفیت زندگی در این ۲ شهرک، پروژه‌های جدیدی در دست اقدام است.
مهدی حاتمی در حاشیه بازدید از شهرک شهید بهشتی و پردیس مشهد افزود: بازآفرینی اقدامی از بالا و به‌صورت دستوری نیست، بلکه باید مشارکت مردمی را به صورت کامل در آن دخیل کنیم. ما به عنوان تأمین‌کننده منابع و پشتیبان سازمان بازآفرینی حضور خود را اعلام می‌کنیم.وی ادامه داد: امیدواریم پیشنهادهای مجموعه مشاور و همکاران ما در معاونت اقتصادی به خلق فضاهای جدید منجر شود. معاونت اقتصادی نیز در این راستا نقش خود را به‌خوبی ایفا خواهد کرد.شهردار منطقه ۶ نیز در حاشیه این‌بازدید گفت: چند پروژه در حوزه فضای سبز، معابر، نمای ساختمان و ساماندهی بازار روز در شهرک شهید بهشتی و پردیس در حال اجراست.
حجت‌ا… حیدری افزود: جدول‌گذاری بولوار ورودی این شهرک از سمت بولوار شهید رستمی در مراحل پایانی است. ضمن اینکه در بولوار داخلی شهرک شهید بهشتی اقدامات پیاده‌روسازی و ساماندهی انجام شده است.
وی تصریح کرد: ظرف ۵ ماه باید تمام اقدامات مرتبط با پروژه ساماندهی شهرک انجام شود. تلاش ما این است که شهرک شهید بهشتی را به عنوان یک الگوی تعاملی بین مردم و شهرداری تعریف کنیم.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *