انتشار فراخوان احداث مجموعه بازیافت نخاله های ساختمانی

رئیس اداره سرمایه گذاری های نوین معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، از انتشار فراخوان احداث مجموعه بازیافت نخاله های ساختمانی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، سید مهدی نعمتی خیرآبادی عنوان کرد: یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری مشهد ایجاد محیط زیستی سالم و شهری پاک و عاری از پسماند است. وی افزود: شهرداری مشهد به منظور دستیابی به شهری پاک با رعایت استانداردهای زیست محیطی، افزایش سهم پسماند شهری بازیابی شده از کل زباله ها و بهره گیری از این معادن شهری، نسبت به تهیه بسته سرمایه گذاری احداث کارخانه بازیافت نخاله ها و زائدات ساختمانی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال به عنوان یک مگاپروژه اقدام نموده است.

نعمتی با اشاره به افزایش رونق ساخت و ساز در کلانشهر مشهد و تولید حدود ۱۵ هزار تن نخاله ساختمانی به طور روزانه بیان کرد: وجود تسهیلات ویژه در پروژه های حوزه بازیافت و مدیریت پسماند در کشور و بازار مناسب مصالح ساختمانی که طی فرآیند بازیافت تولید می شوند، سرمایه گذاری در این پروژه را پرسود و مطمئن نموده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با بهره گیری از ظرفیت فنی بخش خصوصی و با همکاری بین دستگاهی و نهادهای شهری از جمله معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، سازمان مدیریت پسماند و سازمان حفاظت از محیط زیست پروژه کارخانه بازیافت نخاله های ساختمانی احداث خواهد شد.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *