شصت و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد

تصویب لایحه اقاله قرارداد پروژه مشارکتی مینو،لایحه اصلاح قرارداد پروژه مشــاركتى بازار ملل و لایحه مجوز انعقاد قرارداد با سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان

شصت و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد لایحه اقاله قرارداد پروژه مشارکتی مینو،لایحه اصلاح قرارداد پروژه مشــاركتى بازار ملل و لایحه مجوز انعقاد قرارداد با سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان بررسی وتصویب گردید.

شصت و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در حالی برگزار شد که اقاله قرارداد پروژه مشارکتی مینو،لایحه اصلاح قرارداد پروژه مشــارکتى بازار ملل و لایحه مجوز انعقاد قرارداد با سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان بررسی و به تصویب رسید.

در شصت و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی لایحه اقاله قرارداد پروژه مشارکتی مینو توسط شهرداری مشهد ارائه و به تصویب شورای شهر رسید. 

بر این اساس و بر طبق ماده واحده لایحه مذکور شهرداری مشهد مقدس مکلف شد ضمن انجام مطالعات بازار، تکمیل و یا واگذاری این پروژه را در راستای بازار هدف، اجرایی نماید.

همچنین در تبصره دیگر این لایحه مشخص گردیده است که قرارداد نهایی اقاله پروژه مشارکتی مینو و پیوست های آن باید به تأیید کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر رسیده و ممهور به مهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس شود.

 بررسی لایحه مجوز انعقاد قرارداد با سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی یکی دیگر از دستور کارهای این جلسه بود.

بر این اساس به شهرداری مشهد اجازه داده می‌شود نسبت به تأمین، حمل و تحویل تجهیزات تأسیساتی مورد نیاز خود برای پروژه‌های پارکینگ زیرسطحی آزادی (ضلع جنوبی پارک ملت)، پارکینگ طبقاتی زیرسطحی بلوار جدیدالاحداث مجد و طرح میدان شهدا جمعا حداکثر معادل یک‌هزار میلیارد ریال در قالب انعقاد قرارداد با سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی اقدام و هزینه‌های ناشی از آن را به صورت ۲۰ درصد نقدی و ۸۰ درصد غیر نقدی بر اساس بندها و تبصره‌های ذیل پرداخت کند.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *