حضور معاون مالی شهردار و سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری مشهد در جشن گرامیداشت مهربانوان شهرداری / 1397/12/6

شناسایی و بکارگیری بانوان حرفه ای و متخصص در حوزه های مختلف شهرداری

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد رضا خواجه نائینی در مراسم بزرگداشت روز زن که با حضور جمعی از بانوان پرسنل شهرداری مشهد برگزار گردید، ضمن عرض تبریک ولادت حضرت فاطمه و روز زن، عنوان کرد: از کلیه پرسنل بانوان شهرداری کمال تشکر را داریم سعی ما در این دوره کسب رضایت بانوان پرسنل شهرداری در زمینه پشتیبانی و امکانات رفاهی بوده است.
وی افزود: معمولا بانوان کارمند به لحاظ سلامت کاری از دقت ونظم خاصی در انجام امور محوله برخوردار هستند،
اینکه هم زمان کانون خانواده و محل کار مدیریت می گردد، وجه تمایزی است که بانوان را در جایگاه و رتبه ویژه ای قرارداده است.

خواجه نائینی از شناسایی و بکارگیری بانوان حرفه ای و متخصص در حوزه های مختلف شهرداری خبرداد و بیان داشت: بسیاری از بانوان شهرداری صاحب موفق ها و رتبه های بالایی هستند، امیدواریم بتوانیم در تحقق برنامه های شهرداری بهره مند شویم.

وی به برنامه های ویژه شهرداری اشاره کرد و بیان داشت: سال آینده اجرای ۱۰۰۰میلیارد پروژه شهری را در دستور کار شهرداری داریم که تلاش مضاعف همه ی پرسنل به ویژه بانوان را خواهان است، امیدواریم در سال جاری کلیه بدهی های شهرداری را تسویه کنیم البته بعد از هشتصد روز تلاش می توان گفت هیچ گونه بدهی بانکی نداریم و این حاصل تلاش همکاران است.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *