1398/02/24

خیابان فرهنگ، هنر و غذا افتتاح شد

خیابان فرهنگ، هنر و غذا با هدف فراهم آوردن فضایی دلنشین برای خانواده‌های مشهدی در ساعات میان افطار تا سحر، روز گذشته کار خود را با حضور سرپرست حوزه شهردار و معاون فرهنگی شهرداری مشهد آغاز کرد.

پس از ٢ دوره تجربه برگزاری خیابان غذا در نوروزگاه سال‌های گذشته، این بار شاهد برگزاری شکل جدیدی از این رویداد هستیم. خیابان فرهنگ، هنر و غذا با هدف فراهم آوردن فضایی دلنشین برای خانواده‌های مشهدی در ساعات میان افطار تا سحر، روز گذشته کار خود را با حضور سرپرست حوزه شهرفردار و معاون فرهنگی شهرداری مشهد آغاز کرد.

در همین رابطه رئیس اداره مطالعات و ارزیابی طرح‌های اقتصادی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد به شهرآرا گفت: این رویداد تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد. ۵٠ برند غذایی در قالب ۵٠ غرفه در بخش خیابان غذای این رویداد خدمت‌رسانی می‌کنند. البته محوریت رویداد با اتفاقات فرهنگی، هنری و ورزشی است. محتوای ارائه‌شده در این رویداد می‌تواند به نیاز مخاطبان در سنین مختلف پاسخ دهد. در این رویداد، بازی‌های ورزشی تمرکزی، بولینگ، دارت و … نیز پیش‌بینی‌ شده است.

فرزاد اصغری‌پور با بیان اینکه هدف فراهم کردن بستری مناسب برای خانواده‌های مشهدی است که در فاصله افطار تا سحر در کنار هم باشند افزود: غرفه‌های غذایی در این رویداد دایره گسترده‌ای شامل غذاهای رستورانی، چلوکبابی، فست‌فودی، غذاهای سنتی نظیر آش و حلیم، غرفه‌های نوشیدنی، دسرجات و ترشیجات و … را پوشش می‌دهند.

وی هماهنگی با اتحادیه‌های صنفی و مشارکت بخش خصوصی برای برگزاری این رویداد را ویژگی مثبت دیگر خیابان فرهنگ، هنر و غذا دانست و گفت: این برنامه در حدفاصل تقاطع خیابان ارشاد تا فردوسی برگزار می‌شود که این منطقه جزو فضاهای نمونه شهری در مشهد است و این موضوع وجه تمایز دیگر این رویداد با ادوار گذشته آن محسوب می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *