امضای تفاهمنامه۲۰هزارمیلیاردریالی اوراق مشارکت بین شهرداری مشهد و شرکت تامین سرمایه امین

درسومین شب برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصاد شهری صورت گرفت؛

این اوراق جزو اوراق مشارکتی است که 50درصد آن سهم دولت است و سال قبل با پشتکار مدیریت شهری و حمایت نمایندگان مجلس این سهم به شهرداری مشهد اختصاص یافته و امیدواریم این تفاهنامه به تقویت زیر ساخت های توسعه شهری مشهد کمک کند.

تفاهمنامه اوراق مشارکت بهسازی و بازسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی و احداث و تکمیل خطوط ۲و ۳ قطار شهری مشهد به ارزش ۲۰ هزار میلیارد ریال فی مابین معاونت اقتصادی شهرداری مشهد و شرکت تامین سرمایه امین امضا شد.

به گزارش معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، اژدر اژدری در خصوص این تفاهمنامه گفت:تفاهمنامه ای که با شرکت تامین سرمایه امین امضا شد، در راستای تامین ۲۰ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت بازسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی و همچنین احداث و تکمیل خطوط ۲و۳ قطار شهری مشهد می باشد.

وی افزود:این اوراق جزو اوراق مشارکتی است که ۵۰درصد آن سهم دولت است و سال قبل با پشتکار مدیریت شهری و حمایت نمایندگان مجلس این سهم به شهرداری مشهد اختصاص یافته و امیدواریم این تفاهنامه به تقویت زیر ساخت های توسعه شهری مشهد کمک کند.

معاون اقتصادی شهرداری مشهد افزود:این معاونت اهدافی را که برای اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصادی شهری طراحی کرده بود خوشبختانه محقق کرد و رضایت کافی از این نمایشگاه وجود دارد.‌

شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری از ۱۲تا ۱۶ آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود. 

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *