عضو شورای اسلامی شهر مشهد؛ 1399-10-14

در هیچ دوره ی مدیریت شهری این میزان از پروژه عمرانی را به طور هم زمان نداشته ایم

عضو کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: به عنوان فردی که چهار سال شهردار بوده ام و از نزدیک در جریان کار هستم می گویم که هیچ دوره و مقطع زمانی در مشهد به این مقیاس بزرگ پروژه عمرانی که هم زمان در حال اجرا بوده و یا به بهره برداری رسیده اند، نداشته ایم.

 به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، شهرداری مشهد، احمد نوروزی امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی پارکینگ توحید که با حضور شهردار مشهد، جمعی از اعضای شورای شهر، معاونان شهردار و مدیران شهری برگزار شد، افزود: معتقدم که مهم ترین و بهترین کار مدیریت شهری بکار گرفتن و مشارکت مردم در فعالیت ها است که هر چقدر میزان مشارکت مردم را افزایش دهیم به این معنا است که توان شهرداری را چند برابر کرده ایم.
وی با بیان اینکه در مشهد سازندگان و سرمایه گذاران بزرگی حضور دارند که می توانند در پروژه ها مشارکت داشته باشند، اظهارکرد: در طرح میدان شهدا می توانیم به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا از این ظرفیت استفاده کنیم .
نوروزی ادامه داد: برهمین اساس اصلاحاتی از سوی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری به عنوان مجری در طرح میدان شهدا انجام شده تا مردم بتوانند در طرح بیشتر مشارکت داشته باشند.
هزینه احداث پارکینگ آزادی و توحید بیشتر از جرائم تخلف پارکینگ است
عضو کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد افزود: گفته می شود که شهرداری تخلف نبود پارکینگ را با اخذ جریمه رفع میکند، اما این درحالی است که پارکینگ نباید حتی در مناطق کم برخوردار و حاشیه شهرحذف شود.
وی ادامه داد: هزینه پارکینگ آزادی که به زودی به بهره برداری خواهد رسید و پارکینگ توحید که عملیات اجرایی آن امروز آغاز شد از جریمه های دریافت شده برای حذف پارکینگ بیشتر است.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *