رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد:

لزوم ایجاد تعادل بین تقاضاهای حوزه سرمایه گذاری با استانداردهای شهرسازی جهت رونق اقتصاد شهرمشهد

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد بر لزوم ایجاد تعادل بین تقاضاهای حوزه سرمایه گذاری با استانداردهای شهرسازی جهت ایجاد رونق اقتصادی در شهر تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، محمد هادی مهدی نیا در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری اظهار کرد: این نمایشگاه فرصتی است تا در یک مکان، همه ذی نفعان و ذی نفوذان حوزه سرمایه گذاری حضور داشته و به تعامل با یکدیگر و همچنین مخاطبان بپردازند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه، فرصت های سرمایه گذاری بخش مستغلات و ساختمان و همچنین فرصت های سرمایه گذاری حوزه غیر ساختمانی مانند سلامت، گردشگری، آی تی و … ارائه شده است.

مهدی نیا بیان کرد: شهر مشهد، شهر جذابی است که اگر بتوانیم آن را به خوبی به سرمایه گذاران معرفی نماییم و همچنین بستر را نیز از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری، فراهم سازیم، یعنی امنیت لازم را ایجاد نموده و فرآیندها را شفاف سازی کنیم، در جذب سرمایه گذار و توسعه سرمایه گذاری، موفق خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه بخشی از شفاف سازی در حوزه سرمایه گذاری به خصوص در صنعت ساختمان، مربوط به فرآیندهای حوزه شهرسازی است، افزود: باید بتوانیم متناسب با تقاضاهای حوزه سرمایه گذاری و استانداردهای شهرسازی، تعادل لازم را ایجاد نماییم، اگر این مهم محقق شود و انعطاف پذیری لازم را در این حوزه داشته باشیم می توان انتظار داشت که پروژه های سرمایه گذاری موفقی شکل بگیرد که به سرزندگی شهر کمک کرده و باعث رونق اقتصاد و اشتغال در مشهد شود.

این عضو شورای شهر مشهد ابراز کرد: اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری، با نگاه تخصصی و کارشناسی، نمایشگاه خوبی است اما باید این نکته را تاکید کنم که انتظار از شهر و شهرداری مشهد بسیار بالاست.

شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری از۱۲تا۱۶آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهدبرگزارمی شود.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *