سفیر جدید ایران در ارمنستان؛

برگزاری نمایشگاه های اقتصادی نقش به سزایی در جذب سرمایه گذاران دارد

برگزاری این چنین نمایشگاه هایی در جذب سرمایه گذار خارجی نقش به سزایی دارد، به گونه ای که هم توریست ها و هم افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند از این نمایشگاه بازدید می کنند که داشتن برنامه جامع و مشخص شده برای جذب این افراد می تواند بسیار مفید واقع شود.

سفیر جدید ایران در ارمنستان گفت: برگزاری نمایشگاه های اقتصادی مانند نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مشهد نقش به سزایی در جذب سرمایه گذاران دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، عباس بدخشان ظهوری در حاشیه بازدید اولین نمایشگاه “فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مشهد” گفت: در این نمایشگاه ها باید برنامه های جامعی در خصوص کارکردهای تولیدی و صادراتی که در این حوزه ها ایفای نقش دارند ارائه شود.
وی افزود: در همین راستا تهیه بروشورها و برنامه های کاری حرفه ای میتواند نقش بسزایی در افزایش سرمایه گذاری ها داشته باشد.
سفیر جدید ایران در ارمنستان گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ها، شناسایی بیشتر مخاطبین در زمینه های مختلف اقتصادی است و هرچقدر به صورت جامع و کامل تر بتوانیم قابلیت های سرمایه گذاری را به نمایش بگذاریم، امکان تعامل و همکاری بیشتری را ایجاد خواهد کرد.
ظهوری گفت: برگزاری این چنین نمایشگاه هایی در جذب سرمایه گذار خارجی نقش به سزایی دارد، به گونه ای که هم توریست ها و هم افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند از این نمایشگاه بازدید می کنند که داشتن برنامه جامع و مشخص شده برای جذب این افراد می تواند بسیار مفید واقع شود.
شایان ذکراست؛ نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری از۱۲تا۱۶آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهدبرگزارمی شود. 

 

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *