شهردار منطقه سه مشهد؛

اولویت اصلی شهرداری ها تعریف پروژه های سازگار با هویت محله است

با مجموعه آستان قدس نیز مذاکراتی داشته ایم که تاکنون تفاهمات اولیه دو پروژه بزرگ صورت گرفته و در حال پیگیری کاربری اراضی مورد نظر هستیم.

شهردار منطقه سه مشهد گفت: اولویت اصلی شهرداری ها تعریف پروژه های سازگار با هویت محله و کسبه است.

به گزارش معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، حجت فرقانی در بازدید از نمایشگاه گفت: شهرداری منطقه سه با توجه به موقعیت شهری که دارد از میدان شهدا شروع شده و تا جاده کلات ادامه دارد و این محدوده فرصت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری است.
وی افزود: از ابتدای سال که در شهرداری منطقه سه شروع به کار کرده ایم، برای ایجاد پروژه های بزرگ سرمایه گذاری، برنامه ریزی کرده ایم تا شاهد رونق سرمایه گذاری در سطح منطقه باشیم.
وی در خصوص سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه ۳ گفت: در حال حاضر پروژه طلوع را به صورت خاص در حاشیه بزرگراه شهید میرزایی در حال پیگیری داریم که با سرمایه گذار آن نیز به تفاهمات اولیه رسیده ایم و تفاهمنامه اصلی آن در نمایشگاه منعقد و برای مصوبه شورا آماده ارسال خواهد شد.
فرقانی افزود: با مجموعه آستان قدس نیز مذاکراتی داشته ایم که تاکنون تفاهمات اولیه دو پروژه بزرگ صورت گرفته و در حال پیگیری کاربری اراضی مورد نظر هستیم.
شهردار منطقه سه مشهد اظهار داشت: با توجه به اینکه محورهای خاصی در شهرداری منطقه سه وجود داشته و کسبه خاصی در این محدوده وجود دارند و با توجه به هویت هر محله و کسبه آن، پروژه های تعریف شده نیز در همین راستا قرار دارند و اولویت اصلی شهرداری ها نیز تعریف پروژه های سازگار با هویت محله است.
وی در خصوص نمایشگاه سرمایه گذاری و اقتصاد شهری نیز گفت: برای تمام پروژه های مدنظر با سرمایه گذاران مذاکراتی داشته ایم، اما برگزاری این نمایشگاه عدالت بیشتری برای سرمایه گذاران برقرار می کند و باعث آشنایی بیشتر سرمایه گذاران با مجموعه شهری خواهد شد و جامعه مخاطب سرمایه گذاران بیشتری را جذب خواهیم کرد
شایان ذکر است اولین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری و اقتصاد شهری ۱۲ الی۱۶ آذرماه از ساعت ۱۶ الی۲۲ برای بازدید عموم آزاد است. 

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *