نمایشگاه فرصت خوبی برای ارائه ظرفیت های سرمایه گذاری مناطق است

شهردار منطقه پنج مشهد؛

اکنون در منطقه پنج این زمین های بزرگ مقیاس شناسنامه دار شده اند و تمامی مالکین آنها شناسایی شده اند و نهایتا برای موضوعات سرمایه گذاری مختلف آماده شده است.

شهردار منطقه پنج مشهد گفت: برپایی اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری زمینه خوبی برای ارائه ظرفیت های سرمایه گذاری است. 

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، حسین عبدالله زاده با بیان این مطل ب خاطرنشان کرد: این نمایشگاه فرصت خوبی را به بخش های مختلف که قرار است سرمایه های خود را بکار گیرند اختصاص داده که ظرفیت های خود را ارائه دهند و از این ظرفیت ها بهره گیرند.

وی افزود:خوشبختانه از گذشته شهرداری مشهد و خود شهر مشهد این ظرفیت را به یمن بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) فراهم کرده و تا الان سرمایه های خوبی را توانسته ایم جذب کنیم واین اتفاق خوب در نمایشگاه امسال هم تکرار شده است.

شهردار منطقه پنج مشهد گفت:در این منطقه یکی از فرصت های سرمایه گذاری، وجود زمین های بزرگ مقیاس است که این زمین ها می تواند برای موضوعات مختلف شهری و بحث های خدماتی و کمبود هایی که در حاشیه شهر داریم بسیار کاربردی باشد.

عبدالله زاده ادامه داد:اکنون در منطقه پنج این زمین های بزرگ مقیاس شناسنامه دار شده اند و تمامی مالکین آنها شناسایی شده اند و نهایتا  برای موضوعات سرمایه گذاری مختلف آماده شده است.

وی در خصوص تراکم منطقه پنج مشهد نیز گفت:بافت تراکمی منطقه از تراکم و مساحت بالایی برخوردار است، در حوزه های مختلفی از جمله بهداشتی و بیمارستانی و یا ساختمانی و حوزه هایی که نیازها مشهود است امکان سرمایه گذاری در این منطقه وجود دارد.

شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری از ۱۲تا ۱۶ آذرماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود. 

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *