لزوم ورود سرمایه گذاران برای رفع نیازهای زائران و مجاوران / نمایشگاه اقتصاد شهری، محل پیوند سرمایه گذاران و فرصت های سرمایه گذاری است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مشهد؛

از خوبی های موجود در شهر مشهد، تعامل دستگاه ها و مسئولان است که این همکاری ها، یکی از نمودهایش در همین نمایشگاه مشهود است، این مهم ارائه خدمات بهتر به زائران و مجاوران را میسر می سازد.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری، محل پیوند سرمایه گذاران و فرصت های سرمایه گذاری موجود در شهر مشهد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مصطفی خاکسارقهرودی در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری بیان کرد: از همه دست اندرکاران برگزاری و شرکت کنندگان در این نمایشگاه تشکر می کنم زیرا شرایط سرمایه گذاری در شهر مشهد مهیاست و شهرداری با برگزاری نمایشگاه، فرصت های موجود را با گرد هم آوردن سرمایه گذاران، به آنها ارائه کرده است.
وی افزود: گفت و گوی سرمایه گذاران با مدیران شهری در این محیط، در نهایت منجر به آغاز جریانات مفید اقتصادی در شهر خواهد شد.
خاکسارقهرودی ادامه داد: آستان قدس رضوی نیز توانمندی های خود در زمینه سرمایه گذاری را در این نمایشگاه به سرمایه گذاران عرضه نموده است تا با ورود سرمایه گذاران و آغاز فعالیت های جدید اقتصادی، موج جدید اشتغال برای رشد و توسعه شهر و استفاده از سرمایه های آستان قدس که به صورت زمین می باشد، ایجاد شود.
وی با تاکید بر اینکه این نمایشگاه، پیوند میان سرمایه گذاران و مجریان پروژه ها را برقرار می کند، در مورد نیازهای زائران و مجاوران گفت: زائران و مجاوران نیازمندی های فراوانی در زمینه حمل و نقل، پارکینگ، اسکان و … دارند که نیازمند سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مختلف برای رفع این نیازمندی ها هستیم.
قایم مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان این مطلب که سرمایه گذاری در شهر مشهد داری بعد مادی و معنوی است، ادامه داد: از خوبیهای موجود در شهر مشهد، تعامل دستگاه ها و مسئولان است که این همکاری ها، یکی از نمودهایش در همین نمایشگاه مشهود است، این مهم ارائه خدمات بهتر به زائران و مجاوران را میسر می سازد.
شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری از۱۲تا۱۶آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهدبرگزارمی شود.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *