بنیانگذار خانه صنعت و معدن در بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مشهد؛نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری، شناسنامه اقتصادی استان است نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری، شناسنامه اقتصادی استان است

نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری، شناسنامه اقتصادی استان است

مردم و سرمایه گذاران خراسان و مشهد در اثر مشکلات ایجاد شده برای برخی موسسات مالی و پروژه ها، دچار بی اعتمادی شده بودند که خوشبختانه مدیریت شهری با اقدامات به موقع، اعتماد از دست رفته را در حال باز گرداندن است تا سرمایه گذاران دوباره به مشهد باز گردند.

بنیانگذار خانه صنعت و معدن گفت: نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری، شناسنامه اقتصادی استان است.

به گزارش معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، محسن شرکاء در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری اظهار داشت: اصولا، این نمایشگاه، شناسنامه اقتصادی استان است و مردم‌هم دوست دارند از فرصت ها و پروژه های سرمایه گذاری در حال اجرا و یا تعریف شده برای آینده شهر خود مطلع شوند لذا استقبال خوبی از این نمایشگاه، هم از سوی سرمایه گذاران و هم از سوی شهروندان صورت گرفته است.
وی افزود: نمایشگاه فوق العاده خوبی برگزار شده است و امیدوارم در شرایط فعلی که مثلث توسعه اقتصادی استان با پای کار آمدن ارکان نظام نیز شکل گرفته، در ایجاد رونق اقتصادی و افزایش پروژه های سرمایه گذاری موثر واقع شود.
رئیس انجمن ماشین سازی استان خراسان رضوی ادامه داد: شهرداری و شورای شهر مشهد در این دوره، تحرک و عملکرد خوبی در حوزه های مختلف از جمله حوزه اقتصادی داشته است که امیدواریم با همکاری سایر بخش ها، شاهد جهش در حوزه سرمایه گذاریها در شهر باشیم.
شرکاء اذعان داشت: مردم و سرمایه گذاران خراسان و مشهد در اثر مشکلات ایجاد شده برای برخی موسسات مالی و پروژه ها، دچار بی اعتمادی شده بودند که خوشبختانه مدیریت شهری با اقدامات به موقع، اعتماد از دست رفته را در حال باز گرداندن است تا سرمایه گذاران دوباره به مشهد باز گردند.
شایان ذکر است اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مشهد از ۱۲ تا ۱۶ آذرماه در محل نمایشگاه بین المللی برگزار می شود. 

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *