مشهد دارای بیشترین سرمایه گذاری های خارجی در کشور است

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی وزارت خارجه؛

امیدواریم سفرای ایران که در کشورهای دیگر مستقر می شوند، در محل ماموریت جدیدشان بتوانند ظرفیت های سرمایه گذاری در کشور ایران و به خصوص مشهد که ظرفیت عظیمی در این حوزه دارد را به خوبی معرفی کنند.

معاون تامین سرمایه امین گفت: نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری نشان از پتانسیل بالای مشهد برای سرمایه گذاری در این شهر است. 

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، اسماعیل بینایی در نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصادشهری مشهد افزود: زمانی که برای اولین بار در بخش تامین منابع مالی با قطار شهری تهران وارد همکاری شدیم، برایمان بسیار جذاب بود که با دیگر شهرها نیز کار کنیم.
وی اضافه کرد: در همین راستا اقدام به انتشار حدود سه هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت شهری در کشور کردیم که از این میزان دو هزار میلیارد تومان به شهرداری مشهد اختصاص یافت.
بینایی با بیان اینکه حدود ۵ سال با شهرداری مشهد در حال همکاری هستیم گفت:مدیریت شهری مشهد بهترین و با سابقه ترین شریک تجاری ما محسوب می شود که در طول مدت همکاری کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است.
وی تاکید کرد: ما همواره تلاش داریم با شرکای تجاری که پتانسیل سرمایه گذاری خوبی دارند وارد همکاری شویم که شهرداری مشهد از این پتاسیل عظیم برخوردار است.
معاون تامین سرمایه در خصوص برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری نیز گفت: قطعا اجرای این چنین نمایشگاه هایی تاثیر خوبی در بحث اقتصاد دارد و برگزاری این نمایشگاه در مشهد نشان از پتانسیل بالای این شهر برای جذب سرمایه است. 

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *