رئیس اداره بهره برداری معاونت اقتصادی شهرداری مشهد:

پیگیر حمایت از بهره برداران جایگاه CNG شهرداری تحت آئین نامه حمایتی از مشاغل آسیب دیده هستیم

پیگیر حمایت از بهره برداران جایگاه CNG شهرداری تحت آئین نامه حمایتی از مشاغل آسیب دیده هستیم

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، میثم امانی، رئیس اداره بهره برداری این معاونت عنوان کرد: با شیوع ویروس کرونا به بسیاری از مشاغل از جمله این جایگاه ها ضرر و زیان هایی وارد شده است، تعداد ۳۱ جایگاه CNG که در شهرمشهد زیر نظر شهرداری اداره می شود و در اجاره پیمانکاران مشغول به فعالیت است هم از این قائده مستثنا نیست.

وی افزود: شورای محترم شهر مشهد در همین راستا آیین نامه حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا را تصویب کرده است که این مشاغل با تایید و تشخیص کمیسیون ماده ۱۴ خواهد بود. بر این اساس مشاغل زیر مجموعه معاونت اقتصادی که در این مدت آسیب دیده، مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که جایگاه CNG هم در این دوران دچار ضرر و زیان شده باشد، اقدامات لازم را برای این جایگاه ها اعمال می کنیم.

امانی در پایان با اشاره به اینکه پیگیر حمایت از بهره‌برداران این جایگاه ها تحت آئین نامه حمایتی از مشاغل آسیب دیده هستیم،خاطرنشان کرد: یکی از تخفیفات در این مصوبه شامل تخفیف دراجاره ها می باشد از این جهت به بهره برداران جایگاه های CNG شهرداری که مشمول این مصوبه شوند، در پرداخت بهای اجاره به مدت ۳ ماه ۵۰ درصد تخفیف داده خواهد شد.

برچسب ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *