پروژه توحید AT19
1581 (میلیارد ریال)

پیش بینی تقریبی حجم سرمایه گذاری

پروژه چند منظوره توحید (AT19) در ضلع غربی میدان شهدا (در ابتدای خیابان توحید) واقع گردیده است که دارای کاربری های مختلفی نظیر تجاری، اداری، سالن چند منظوره و پارکینگ می باشد.
فضای داخلی این پروژه به دو بلوک A و B تقسیم شده است که بلوک B در طرح پروژه توحید (AT19) منحصراً کاربری پارکینگ داشته و با در نظر گرفتن شیب راه در طرح، بهره وری پارکینگ را به حداکثر ممکن رسانده است که این از نکات مثبت در طراحی این پروژه محسوب می شود. هم چنین کاربری های تجاری، اداری، فودکورت و سالن چند منظوره در طبقات مختلف بلوک A این پروژه به گونه ای طراحی شده اند که امکان برقراری ارتباط بین بلوک B (پارکینگ) با بلوک A (تجاری و اداری) به آسانی میسر باشد.
در حقیقت پارکینگ ها به گونه ای طراحی شده اند که مراجعین با پارک خودرو در نزدیک ترین محل به طبقه مورد نظر خود دسترسی خواهند داشت.
این پروژه از پروژه های بزرگ و تاثیرگذار در منطقه می باشد که سعی شده در طراحی آن ضمن استفاده حداکثری از پتانسیل های موجود در طرح، به ظرفیت ها و قابلیت های بالقوه منطقه نیز پرداخته شود. این پروژه در فاصله حدود ۱۰۰۰ متری با بارگاه ملکوتی ثامن الحجج، نقش عمده ای در خدمت رسانی به زائرین و مجاورین ایفا خواهد نمود.
تغییر داخلی و جابجایی در کاربری ها نیز جهت برای توجیه دار کردن پروژه امکان پذیر خواهد بود.

اطلاعات عمومی پروژه
کاربری پروژه : تجاری، دفتر کار، پارکینگ
نوع مالکیت : ملکی
آدرس پروژه: میدان شهدا ابتدای بلوار توحید
کاربری مصوب : اداری، انتظامی
تراکم (مجاز) : 811 درصد
مساحت عرصه: 7950 مترمربع
مساحت زیربنای کل: 85989 مترمربع
سطح اشتغال: 91 درصد
تعداد سقف : 14 (+10 و -4)